Overnachten in een landelijke omgeving kan je bij Gwoonthuis in Eck en Wiel. Deze warme bed & breakfast in de Betuwe voelt als een tweede thuis waar je als gast flink in de watten wordt gelegd en even tot rust kunt komt.
B&B Gwoonthuis heeft drie kamers met elk een ander thema. Knus & Kneuterig en Fris & Fruitig zijn beiden geschikt voor twee personen en zijn voorzien van een eigen badkamer. Ben je met een groter gezelschap? Bescheiden & Gewoon is te combineren met Fris & Fruitig tot een groepsaccomodatie voor vier personen. Je ontbijt wordt ‘s ochtends naar de kamer gebracht of bij mooi weer buiten geserveerd om te genieten van de frisse buitenlucht.
Door de centrale ligging is het een ideaal startpunt voor een mooie fiets- en wandeltocht door Rivierenland! Geen zin om de fiets mee te nemen? Bij de B&B worden eventueel ook fietsen verhuurd.
Lees meer